Ana Sayfa > Yardım ve İletişim > Neden Roveyda?
Neden Roveyda?


 

İHRACAT KALİTESİ   MÜŞTERİ HİZMETLERİ 7/24 ULAŞILABİLİRLİK
 8 yıllık ihracat tecrübemizi yurtiçinde sizlerle paylaşıyoruz. İhracata gönderilen ürünlerin aynısını sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik çok cazip fiyatlarla!    Müşteri hizmetlerimiz size her konuda destek verecektir.Bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.Üstelik telefonda saatlerce çağrı merkezi yetkilisine ulaşmayı beklemeden!!
 
SATIŞ SONRASI HİZMET   PROFESYONEL PAKETLEME
 Satış sonrasında müşteri hizmetlerimiz tarafından aranacak ve ürün memnuniyetiniz hakkında görüşleriniz alınacak.    İyi paket iyi hizmettir.Yanlış paketleme sizi içinden çıkılmaz bir duruma sokabilir.Siz siz olun bir ürünü kimden aldığınıza mutlaka dikkat edin.
 
TOPTAN FİYATINA PAREKENDE SATIŞ   GARANTİ
 Evet bu konuda çok iddialıyız.Kalite ve ürün çeşitliliğimiz yanında fiyatlarımız sizlere çok cazip gelecek.    Bütün ürünler üretici garantisi kapsamında olup garanti süresi iki yıldır.Detaylı bilgi için garanti ve iade bölümüne bakınız.
 

MODEL, DESEN VE RENK OLARAK ZENGİN ÇEŞİT SUNUMU

  ÖZEL SİPARİŞ İMKANI
 200 den fazla firmayı ayağınıza getirdik.Günlük olarak ürün veritabanımız sürekli güncellenmektedir.Roveyda'da herkese uygun birşey var.    Eğer sitemizde size uygun bir mobilya bulamadıysanız üzülmeyin.Hayalini kurduğunuz mobilya bilgilerini bizimle paylaşın.Adım adım sizinle beraber hayalinizi gerçekleştirelim.

 

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

Çözüm Ortaklarımız

  • DHL Kargo
  • Aramex
  • Venüs Ajans